RAMÓWKA

Jak zapisać się na spamlisty

Spamlisty mailingowe służą do informowania słuchaczy o nadchodzącej audycji. Informacja wysyłana jest od 30 do 15 minut przed rozpoczęciem audycji. Z uwagi na zawarte w nazwie maila słowo "mailing" najczęściej nasze powiadomienia lądują w spamie. Jeśli tak się dzieje wystarczy dodać adres do książki adresowej i wskazać żeby pokazywało maila w odebranych. Dziś każdy ma w telefonie pocztę i takie powiadomienie jest bardzo skuteczne, zachęcamy do zapisywania się mailingowe spamlisty. A co jeśli nie chcesz podawać swojego prywatnego maila? Wielu z nas ma tak zwane fake maile i są one podlinkowane z kontem na telefonie, więc nic prostszego jak podać ten fake adres co jest zlinkowany z naszym telefonem, a wiadomość na pewno dotrze do Ciebie.

Możemy zapisać się do każdego kto używa serwerów nmzc lub na poszczególne audycje. W celu uproszczenia procedury wystarczy kliknąć we właściwy odnośnik:
- Wszystkie audycje
- Audycje Kruka w Bieli
- Audycje halogena

Jeśli będziesz robił to ręcznie pamiętaj umieść w temacie do kogo chcesz się zapisać i wyślij taką informację na nmzc.mailing(at)gmail.com

Procedura wypisywania się jest podobna i wystarczy wpisać w temat "Wypisz mnie z listy" i wysłać na adres nmzc.mailing(at)gmail.com lub skorzystać z przygotowanego linku.
- Usuń z list mailingowych

Słuchacze mający konto na wykop.pl mogą zapisać się na spamlisty do osób używających serwera nmzc.eu. Wystarczy wysłać prywatną wiadomość o treści: "Zawołaj mnie". By uprościć procedurę wystarczy kliknąć na nick @Krukwbieli.

Zachęcamy jednocześnie do obserwowania tagu #nmzc bo tu będą się pojawiać wpisy informujące co się dzieje na serwerze.